V Evropě nová, ovšem v mnoha zemích (zejména v USA) již skvěle osvědčená technologie, která byla přísně testována zkušebním ústavem Evropského hospodářského společenství.

Díky svým vlastnostem se stává GRAFITO™ DECOR stále více populárnější nejen u nás, ale i v celé Evropě. Mimořádná životnost, mrazuvzdornost, vysoká pojivost a samozřejmostí je i přirozený vzhled. Právě tyto vlastnosti v kombinaci s vysokou estetickou úrovní činí z technologie GRAFITO™ DECOR špičku ve stavebním průmyslu. Jeho aplikace se proto hodí nejen pro interiér, ale i pro exteriér, zejména při přestavbách, rekonstrukcích, ale i v novostavbách (umělý kámen, fasády, podlahy, rustikální dlažba, obrubníky, schody, zahradní architektura, dekorační architektonické prvky…). Jedná se především o obklady vnitřních a vnějších povrchů, dekorativní úpravy fasád, podlahy, obklady bazénů, krbů…

Naši technologii je možno na rozdíl od jiných betonových výrobků imitující kámen, dlaždici, cihlu a mnoho dalších nákladných materiálů aplikovat přímo na povrch zdi či podlahy. Bez ohledu na materiál… dřevo, dlaždice, sádrokarton, beton, izolace, linoleum nebo barvený či lakovaný povrch. Naše technologie dekoračních vrstev se snadno pojí i s těmi nejnepřilnavějšími povrchy přičemž zachovává dokonalou imitaci drahých struktur, ovšem s ještě lepšími fyzikálními vlastnostmi. S naší podporou a minimální vstupní investicí se můžete díky unikátní technologii GRAFITO™ DECOR postavit na samotné čelo společností působících na českém stavebním trhu!

VÝHODY GRAFITO™ DECOR

  • Minimální přípravné práce ( žádné čištění, bednění atd. )
  • Finanční nenáročnost
  • Rychlá aplikace
  • Vlastnost plastického kamene. Eliminuje praskání a vznik trhlin.
  • Dlouhá životnost i za extrémních podmínek.
  • Nekonečné možnosti využití